Czy wiesz że...

Pielęgnacja

29.05.2013,

Hit czy kit - przegląd końskich kosmetyków cz. II

  Kategoria: Pielęgnacja

Co warto kupić czyli kosmetyczne końskie hity w kolejnej odsłonie.

 

Wiele osób czekało na kontynuację naszego tematu dotyczącego końskich kosmetyków. W tym artykule będzie przyglądać się po raz drugi wiarygodności opisów wybranych produktów.

 

Dziegieć z aplikatorem firmy Waldhausen

Produktów tego typu w końskich sklepach jest bardzo wiele. Po raz kolejny testując kosmetyk zasugerowaliśmy się stosunkiem ceny do jakości, wiele osób uważa że to co drogie to tanie i na odwrót. Dziegieć firmy Waldhausen miał jeszcze jedną zaletę – aplikator. Nasze spostrzeżenia są prawie takie jakich się spodziewaliśmy, dziegieć jak prawie każdy spełnia swoją rolę, aplikator jest niestety trochę przereklamowany. Jeżeli  po każdym użyciu nie wytrzemy dozownika, po pewnym czasie będziemy mieli problem z zamykaniem. Dodatkowo do precyzyjnego nałożenia będziemy mimo wszystko potrzebować pędzelka. Podsumowując : Produkt sam w sobie spełnia swoją rolę, aplikator niestety nie do końca. Cena ok. 25zł za 500ml

 

Hipovet Odżywka pielęgnacyjna do grzywy i ogona

Opis producenta: Preparat do intensywnej pielęgnacji grzywy i ogona. Zapewnia sierści połysk i zapobiega osadzaniu się kurzu. Dzięki ochronnemu działaniu gliceryny zatrzymuje wilgoć wewnątrz struktury włosa. D-Panthenol i wyciąg z aloesu łagodzą objawy swędzenia i zapobiegają oznakom łupieżu. Preparat ułatwia rozczesywanie włosów nadając im i sierści zdrowy, wspaniały wygląd. Odżywka ma przystępną cenę. Jeżeli komuś zależy na nie drogim i stosunkowo dobrym produkcie to może go z pewnością spróbować. Należy uważać aby przy nakładaniu odżywki stosować się do zaleceń producenta dotyczących odległości spryskiwania. Jeżeli produkt będzie nakładany ze zbyt małej odległości, włosy mogą stać się tłuste i lepiące. Cena : ok. 45zł za (650ml)

 

FM Italia Spray przeciw owadom Flai Stop

Opis producenta: Płyn przeciw owadom w spray'u. Wszystkie preparaty Flai Stop oparte są całkowicie na bazie naturalnych olejków eterycznych (geranium, cytrynowiec), co uniemożliwia owadom kontakt z ciałem konia. W pełni nieszkodniwe dla ludzi i zwierząt. Posiadają przyjemny zapach. Niestety preparat nie podołał na dłuższą metę na bąki które siadały na konie( być może nasze bąki się już "uodporniły"). Po ok. 30-60min przestawał działać. Cena 78zł za (1000ml) lub 55zł za (500ml)

 

Jeżeli chcecie abyśmy sprawdzili jakiś produkt piszcie :

Dziegieć Waldhausen
Odżywka Hipovet
FM Italia...

Szukaj w serwisie

Znajdź nas na Facebooku

© 2012 Horse24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.